Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Klasy 7 - 8
Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas VII i VIII było uroczystym wydarzeniem, podczas którego pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły.
Ósmoklasiści zakończyli ważny etap swojej edukacji, a społeczność szkolna życzyła im powodzenia w realizacji dalszych planów i marzeń.
Podczas uroczystości odbyło się również przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas VII, którzy od nowego roku szkolnego będą pełnić zaszczytną rolę jego opiekunów.
Nie zabrakło także momentów pełnych wzruszeń i dumy. Wręczono statuetki Superabsolwenta oraz Supersportowca i nagrodzono uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu. Dziękujemy ósmoklasistom za wspólnie spędzone lata i życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych wakacji!
Klasy 4 - 6
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbyło się w radosnej, letniej atmosferze. Była to okazja do podsumowań i podziękowań za wspólnie spędzony czas oraz włożony wysiłek w naukę. Wręczono uczniom nagrody i wyróżnienia.
Ciepłe słowa i wakacyjne życzenia skierowała do wszystkich pani dyrektor Ewa Nowacka, życząc bezpiecznego i pełnego radości odpoczynku.
Na zakończenie – jak co roku – zabrzmiał ostatni dzwonek, który oficjalnie rozpoczął upragnione wakacje.
Klasy 1 - 3
Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego najmłodszych uczniów naszej szkoły. Było radośnie, kolorowo i wakacyjnie! Dzieci podziękowały nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły wzruszającą piosenką „To był dobry rok”, a letni klimat wprowadziły utworem „Kolorowe lato” oraz pełnym energii tańcem „Waka Waka”. Na zakończenie uczniowie życzyli wszystkim pięknych, bezpiecznych wakacji – pełnych przygód, nowych znajomości, odkrywania ciekawych miejsc i kultur oraz wielu niezapomnianych chwil. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku i do zobaczenia we wrzeniu!
Grupa taneczna Vulcan
"Kochani za nami przepiękne debiuty na Mistrzostwach Świata. Gratulacje dla wspaniałych tancerzy. Wymarzone wyniki!!!!
To duma naszego miasta Piastowa. Ogromne gratulacje
Amelia Bartoszewicz, Zuzanna Pietrzak, Szymon Groszek"
Drodzy Uczniowie 😊
koniec roku szkolnego to dobry moment, by zatrzymać się na chwilę i być z siebie dumnym 👏
Za Wami miesiące pracy, nauki, podejmowania wyzwań i pokonywania trudności 💪 Każdy z Was zrobił krok naprzód – zdobył nowe umiejętności, doświadczenia i wspomnienia ✨
Teraz nadszedł czas, aby odłożyć książki, odpocząć i cieszyć się latem 🌞 🌴🦋
Bezpieczne wakacje
Nowa galeria Bezpieczne wakacje została dodana do albumu fotograficznego
2
🌍 Dni Europejskie w naszej szkole
Z ogromną radością informujemy, że 19 czerwca w naszej szkole odbyły się Dni Europejskie, zorganizowane z inicjatywy Rady Rodziców. Było to wyjątkowe wydarzenie pełne kolorów, smaków i inspirujących prezentacji!Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali kreatywne stoiska prezentujące różne kraje eu
🌍
67
Sukces naszych reprezentantów w Piastowskiej Lidze Szkolnej! 🏆🥈
Za nami uroczyste zakończenie tegorocznej edycji Piastowskiej Ligi Szkolnej. Był to dzień pełen emocji, podsumowań oraz zasłużonych wyróżnień dla najlepszych młodych sportowców z lokalnych szkół.
🥈Z dumą informujemy, że w klasyfikacji generalnej nasza szkoła wywalczyła drugie miejsce! To ogromny sukces, na który złożyły się determinacja, ciężka praca oraz wspaniały duch walki wszystkich naszych uczniów reprezentujących szkołę w poszczególnych dyscyplinach.
🏆🥈
5
🏆🥈
16
🎤„Mam talent” – II edycja konkursu gminnego🎤
15 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel podsumowujący II edycję gminnego konkursu młodych talentów „Mam talent”. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie wszystkich szkół z Piastowa, prezentując swoje pasje, zaangażowanie oraz różnorodne talenty.
Podczas apelu wystąpili laureaci trzech pierwszych miejsc, a wydarzenie zwieńczyła uroczysta ceremonia wręczenia nagród.
🎤
37
Dni Europejskie
19 czerwca odbyły się w naszej szkole Dni Europejskie, zainicjowane przez Radę Rodziców.
Było super, wesoło i pełno pozytywnej energii!
W trakcie wydarzenia Jury wyłoniło zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy
Baw się razem z nami
Serdecznie zapraszamy do udziału w pikniku!
Czeka na Państwa wiele atrakcji , dobra zabawa oraz wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze
Do zobaczenia!
🍎🍐PODSUMOWANIE ROKU - Promocja Zdrowia 2025/2026🥎⚽️
W dniu 18 czerwca odbył się uroczysty apel podsumowujący działania promujące zdrowie w naszej szkole. Za nami niezwykle aktywny rok, w którym Zespół Promocji Zdrowia zrealizował m.in. Tydzień Zdrowia, Światowy Dzień Serca, konkurs „Wiosna na talerzu”, aktywne przerwy oraz Rowerowe Grand Prix „Piątki”.
